VÝPIS VÝSLEDKOV

6.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti žiakov A a juniorov.

 

 

   Miesto konania: Martin

   Dátum konania:  12.11.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     100 m VS  1:10.89     287     5.

                                        100 m Z   1:20.62     255     2.

                                        800 m VS 12:08.77     250     1.

 

   Černeková Michaela     92    UMB     100 m VS  1:21.32     273    14.

                                        200 m VS  3:02.03     252     6.

                                        100 m Z   1:35.07     230    10.

 

   Češíková Barbora       92    UMB      50 m Z     36.64     410     2.

                                        100 m VS  1:08.36     460     2.

                                        400 m PP  6:04.40     412     1.

 

   Dikácz David           92    UMB     200 m M   2:53.16     273     1.

                                        400 m PP  5:41.41     368     1.

 

   Hubáček Martin         89    UMB      50 m Z     33.20     365     4.

                                        200 m VS  2:16.92     429     9.

                                        800 m VS 10:10.13     426     5.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     200 m VS  2:08.32     521     5.

                                        400 m PP  5:30.64     405     4.

                                        800 m VS 10:04.73     437     4.

 

   Miškufová Petra        86    UMB     100 m VS  1:00.66     659     1.

                                        100 m P   1:19.42     559     1.

                                         50 m M     28.80     735     1.

                                       1500 m VS 18:10.37     674     1.

 

   Olexa Peter            87    UMB      50 m Z     32.23     399     2.

                                        100 m P   1:12.30     521     1.

                                        400 m PP  4:59.44     546     1.

 

   Pavlík Ján             89    UMB     200 m M   2:25.89     457     2.

                                        400 m PP  5:14.70     470     3.

                                        800 m VS  9:27.94     528     1.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB     200 m M   3:04.75     225     2.

                                        200 m VS  2:23.52     372     1.

                                        100 m Z   1:22.26     240     3.

 

   UMB Banská Bystrica    87    UMB    4x50 m VS  1:45.41     652     2.

     Pavlík Ján           89                        27.07

     Hubáček Martin       89                        54.64

     Kucbel Dušan         90                      1:21.12

     Olexa Peter          87                      1:45.41

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: