VÝPIS VÝSLEDKOV

4.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2005

1. ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  5.11.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     100 m M   1:28.84     184     2.

                                        100 m Z   1:26.57     206     1.

                                         50 m VS    32.12     290     4.

                                        100 m VS  1:14.22     250     4.

                                         50 m M     39.64     194     4.

                                         50 m Z     40.61     199     2.

                                        200 m VS  2:56.03     202     4.

 

   Černeková Michaela     92    UMB     100 m Z   1:34.30     236     2.

                                         50 m VS    36.68     286     3.

                                        100 m PP  1:35.34     251     2.

                                        100 m VS  1:24.47     244     2.

                                         50 m Z     44.04     236     2.

 

   Češíková Barbora       92    UMB      50 m P     40.43     419     1.

                                        100 m Z   1:19.72     390     1.

                                         50 m VS    31.15     468     1.

                                        100 m PP  1:20.45     419     1.

                                        100 m VS  1:10.43     421     1.

                                         50 m M     35.85     381     1.

                                        100 m P   1:32.82     350     1.

                                         50 m Z     38.11     365     1.

                                        200 m VS  2:38.80     380     1.

 

   Dikácz David           92    UMB     100 m M   1:16.92     283     1.

                                         50 m P     34.65     458     1.

                                         50 m VS    28.85     401     1.

                                        100 m PP  1:12.88     391     1.

                                        100 m VS  1:04.47     382     1.

                                         50 m M     31.85     374     1.

                                        100 m P   1:19.68     389     1.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB      50 m P     51.45     203     4.

                                        100 m Z   1:57.32     122     7.

                                         50 m VS    43.32     174     5.

                                        100 m VS  1:40.13     146     3.

                                        100 m P   1:58.54     168     3.

                                         50 m Z     56.68     111     6.

 

   Havettová Veronika     95    UMB      50 m P     48.48     243     2.

                                        100 m Z   1:52.28     139     4.

                                        100 m PP  1:43.99     194     5.

                                        100 m VS  1:38.31     154     2.

                                         50 m M     42.28     232     2.

                                        100 m P   1:47.83     223     2.

 

   Hečko Marek            97    UMB      50 m VS    57.32      51     7.

                                         50 m Z     55.08      79     1.

 

   Hečková Monika         93    UMB      50 m P     52.40     192    10.

                                        100 m Z   2:00.50     113     6.

                                        100 m PP  1:53.83     147    11.

                                        100 m P   1:59.48     164     9.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     100 m Z   1:57.15     123     6.

                                        100 m P   1:59.71     163     4.

                                         50 m Z     56.42     112     5.

                                        200 m VS  3:50.21     124     6.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     100 m M   1:39.03     192     1.

                                         50 m VS    35.83     307     1.

                                        100 m PP  1:35.34     251     3.

                                        100 m VS  1:21.92     267     1.

                                        200 m VS  2:58.93     265     3.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     100 m M   1:09.61     382     3.

                                        100 m Z   1:12.00     358     1.

                                         50 m VS    26.62     511     2.

                                        100 m PP  1:13.65     379     3.

                                        100 m VS    58.02     524     2.

                                         50 m M     31.22     397     4.

                                         50 m Z     36.92     265     3.

                                        200 m VS  2:08.63     517     2.

 

   Lizoň Jakub            92    UMB     100 m Z   1:29.47     186     2.

                                         50 m VS    34.65     231     8.

                                        100 m PP  1:25.57     241     3.

                                        100 m VS  1:15.90     234     6.

                                         50 m M     41.58     168     6.

                                         50 m Z     42.99     168     3.

                                        200 m VS  2:48.50     230     3.

 

   Macková Daniela        94    UMB      50 m P     47.18     264     7.

                                        100 m Z   1:36.11     223     4.

                                         50 m VS    38.43     249     9.

                                        100 m VS  1:26.03     231     7.

                                        100 m P   1:45.47     238     6.

                                         50 m Z     44.75     225     5.

 

   Macková Michaela       93    UMB      50 m P     46.60     274     6.

                                         50 m VS    40.36     215    10.

                                        100 m PP  1:40.58     214     9.

                                        100 m VS  1:28.68     211     9.

                                        100 m P   1:42.18     262     4.

                                        200 m VS  3:10.81     219     5.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     100 m M   1:28.82     266     1.

                                        100 m Z   1:22.89     347     3.

                                        100 m PP  1:23.51     374     1.

                                        100 m VS  1:10.77     415     1.

                                        100 m P   1:39.91     281     1.

                                         50 m Z     40.73     299     2.

 

   Matejková Stela        93    UMB     100 m Z   1:20.59     378     1.

                                         50 m VS    32.13     426     1.

                                        100 m PP  1:25.66     347     2.

                                        100 m VS  1:11.77     398     2.

                                         50 m M     36.27     368     1.

                                         50 m Z     39.12     337     1.

                                        200 m VS  2:39.12     377     1.

 

   Mihál Oliver           94    UMB      50 m P     53.07     127     8.

                                         50 m VS    45.11     105    12.

                                         50 m Z     55.79      76     3.

 

   Olexa Peter            87    UMB     100 m M   1:00.70     577     1.

                                         50 m VS    27.75     450     3.

                                        100 m VS    55.79     589     1.

                                         50 m M     28.22     537     1.

                                        200 m VS  2:04.61     569     1.

 

   Pavlík Ján             89    UMB     100 m M   1:05.80     453     2.

                                         50 m VS    26.44     521     1.

                                        100 m PP  1:09.24     456     1.

                                        100 m VS  1:02.83     413     3.

                                         50 m M     29.25     483     2.

                                        100 m P   1:23.42     339     2.

                                         50 m Z     35.19     306     2.

                                        200 m VS  2:12.01     478     3.

 

   Perešíni Martin        95    UMB      50 m VS    35.82     209     1.

                                        100 m PP  1:36.80     167     1.

                                        100 m VS  1:22.06     185     1.

                                         50 m M     51.85      86     2.

                                        100 m P   1:47.11     160     1.

                                        200 m VS  3:16.50     145     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB      50 m VS    46.83      93    13.

                                         50 m Z     54.73      81     2.

 

   Šimun Miroslav         77    UMB     100 m M   1:15.22     303     1.

                                         50 m VS    28.34     423     2.

                                         50 m M     30.33     433     1.

                                        100 m P   1:17.50     423     1.

                                        200 m VS  2:20.50     397     1.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB      50 m P     45.73     290     2.

                                         50 m VS    34.47     345     3.

                                        100 m PP  1:29.90     300     4.

                                        100 m VS  1:16.58     327     4.

                                         50 m Z     43.21     250     3.

                                        200 m VS  2:49.59     312     3.

 

   Tišťan Martin N        92    UMB      50 m P     46.76     186     8.

                                         50 m VS    42.60     124    15.

                                        100 m P   1:47.73     157     8.

 

   Tišťan Peter           94    UMB      50 m P     51.76     137     7.

                                        100 m PP  1:46.64     124     6.

                                         50 m M     58.98      58     5.

                                        100 m P   1:52.33     139     5.

 

   Trubanová Katarína     96    UMB     100 m Z   1:42.13     185     3.

                                         50 m VS    40.50     213     4.

                                        100 m PP  1:42.93     200     4.

                                        200 m VS  3:27.42     170     5.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB      50 m P     38.36     337     2.

                                         50 m VS    30.18     350     2.

                                        100 m PP  1:17.09     330     2.

                                        100 m VS  1:06.82     343     2.

                                         50 m M     33.88     310     2.

                                        100 m P   1:27.52     294     2.

                                         50 m Z     39.45     217     1.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     100 m Z   1:54.09      90     3.

                                         50 m VS    46.59      95    17.

                                        100 m VS  1:43.97      91    10.

                                         50 m Z     52.96      89     6.

 

   Vozárová Dominika      95    UMB      50 m P     55.70     160     7.

                                         50 m VS    51.26     105     7.

                                        100 m P   2:02.52     152     5.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: