VÝPIS VÝSLEDKOV

5.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti žiakov A a juniorov.

 

 

   Miesto konania: Žiar nad Hronom

   Dátum konania:  8.10.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     200 m Z   2:56.67     254     3.

                                        400 m VS  6:01.23     223     3.

                                        100 m M   1:33.16     159     3.

 

   Dikácz David           92    UMB     200 m PP  2:45.09     339     1.

                                        200 m P   2:55.81     370     1.

                                       1500 m VS 20:56.73     334     2.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     200 m PP  2:29.75     455     4.

                                        400 m VS  4:34.30     509     2.

                                        200 m P   2:55.51     372     5.

                                       1500 m VS 18:59.22     449     6.

 

   Martinický Stanislav   87    UMB     200 m PP  2:33.98     418     7.

                                         50 m P     37.89     350     8.

                                        100 m M   1:07.77     414     3.

 

   Miškufová Petra        86    UMB     200 m PP  2:33.50     590     1.

                                         50 m P     36.64     563     1.

                                        100 m PP  1:10.23     629     1.

                                        800 m VS  9:40.18     626     1.

 

   Olexa Peter            87    UMB     200 m PP  2:18.65     573     1.

                                        200 m P   2:36.58     524     2.

                                       1500 m VS 17:35.54     564     1.

 

   Palúch Jakub           90    UMB      50 m VS    36.44     199    19.

                                         50 m P     49.20     160    11.

                                        100 m PP  1:38.37     159    10.

 

   Pavlík Ján             89    UMB     200 m PP  2:29.65     456     3.

                                        400 m VS  4:33.85     512     1.

                                        200 m P   2:52.04     395     3.

                                       1500 m VS 18:06.67     517     2.

 

   Slobodník Peter        88    UMB      50 m VS    25.34     592     1.

                                        200 m PP  2:24.96     502     2.

                                         50 m P     37.13     372     6.

                                        100 m PP  1:04.68     559     1.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB     200 m PP  2:50.21     310     4.

                                        200 m P   3:05.64     314     2.

                                       1500 m VS 21:50.20     295     3.

 

   UMB Banská Bystrica    90    UMB    4x50 m PP  2:03.08     562     1.

     Kucbel Dušan         90                        34.56

     Olexa Peter          97                      1:06.13

     Martinický Stanislav 87                      1:36.15

     Pavlík Ján           89                      2:03.08

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: