VÝPIS VÝSLEDKOV

3.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2005

1. ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  17.9.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     100 m M   1:13.32     327     1.

                                        100 m Z   1:25.51     213     1.

                                         50 m VS    33.66     252     5.

                                        100 m PP  1:30.79     202     5.

                                        100 m VS  1:18.42     212     7.

                                         50 m M     42.80     154     7.

                                         50 m Z     42.64     172     2.

                                        200 m VS  2:48.55     230     2.

 

   Beer Richard           95    UMB      50 m P   1:09.12      57    11.

                                         50 m VS  1:04.44      36    10.

                                        100 m VS  2:17.46      39     3.

                                        100 m P    diskv.              

                                         50 m Z   1:08.32      41     1.

 

   Češíková Barbora       92    UMB      50 m P     40.74     410     2.

                                        100 m Z   1:23.00     346     3.

                                         50 m VS    32.70     404     3.

                                        100 m PP  1:23.51     374     1.

                                        100 m VS  1:12.17     391     3.

                                         50 m M     36.56     359     2.

                                        100 m P   1:35.38     322     2.

                                         50 m Z     39.26     334     2.

                                        200 m VS  2:42.55     354     3.

 

   Dikácz David           92    UMB     100 m M   1:25.34     207     2.

                                         50 m P     38.19     342     1.

                                         50 m VS    31.21     317     3.

                                        100 m PP  1:19.82     297     2.

                                        100 m VS  1:10.70     289     2.

                                         50 m M     33.95     308     1.

                                        100 m P   1:24.00     332     1.

 

   Filipová Nikola        96    UMB      50 m P     59.92     128     7.

                                         50 m VS    52.69      96    11.

                                        100 m VS  1:56.68      92    10.

                                         50 m Z   1:06.63      68     8.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB      50 m P     52.97     186     5.

                                         50 m VS    44.12     164     7.

                                        100 m VS  1:39.94     147     8.

                                        100 m P   1:55.72     180     4.

                                         50 m Z   1:01.18      88     5.

 

   Havetta Marcel         97    UMB      50 m P     57.09     102     4.

                                        100 m P   2:14.82      80     1.

                                         25 m VS    22.98             1.

                                         25 m P     26.25             1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB      50 m P     47.95     251     2.

                                        100 m Z   1:49.11     152     3.

                                        100 m PP  1:42.81     200     4.

                                        100 m VS  1:37.12     160     6.

                                         50 m M     48.39     155     5.

                                        100 m P   1:46.30     233     1.

 

   Hečková Monika         93    UMB      50 m P     52.75     188     9.

                                        100 m P   1:56.09     179     6.

                                         50 m Z   1:00.22      92    10.

 

   Hlaváčová Darina       94    UMB      50 m P     47.37     260     6.

                                        100 m Z   1:51.57     142     6.

                                         50 m VS    40.11     219    12.

                                        100 m VS  1:32.74     184     9.

                                        100 m P   1:48.48     219     4.

                                         50 m Z     50.87     153     8.

 

   Husárová Romana        93    UMB      50 m P     45.94     286     4.

                                         50 m VS    35.69     311     6.

                                        100 m PP  1:33.32     268     6.

                                        100 m VS  1:23.08     256     5.

                                        100 m P   1:45.90     235     3.

                                         50 m Z     46.64     199     5.

 

   Košinová Annamária     96    UMB      50 m P   1:00.93     122     8.

                                         50 m VS    48.29     125     9.

                                        100 m VS  1:46.51     121     9.

                                         50 m Z     55.04     121     4.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     100 m M   1:45.38     159     3.

                                         50 m VS    37.17     275     2.

                                        100 m PP  1:38.54     228     2.

                                        100 m VS  1:26.49     227     3.

                                         50 m M     45.95     181     3.

                                        200 m VS  3:13.57     209     2.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     100 m M   1:09.83     379     5.

                                        100 m Z   1:11.50     365     1.

                                         50 m VS    27.25     476     5.

                                        100 m PP  1:16.22     342     7.

                                        100 m VS    59.83     478     4.

                                         50 m M     30.79     414     4.

                                         50 m Z     37.32     257     4.

                                        200 m VS  2:09.84     503     1.

 

   Lizoň Jakub            92    UMB     100 m Z   1:32.40     169     2.

                                         50 m VS    37.21     187     8.

                                        100 m PP  1:32.71     190     6.

                                        100 m VS  1:21.50     189     8.

                                         50 m M     41.95     163     5.

                                         50 m Z     44.82     148     3.

                                        200 m VS  3:05.61     172     5.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     100 m M   1:37.10     203     2.

                                        100 m Z   1:29.79     273     3.

                                         50 m VS    34.02     359     3.

                                        100 m PP  1:29.02     309     3.

                                        100 m VS  1:16.91     323     3.

                                         50 m M     41.62     243     5.

                                         50 m Z     43.36     247     3.

                                        200 m VS  2:42.62     353     3.

 

   Martinický Stanislav   87    UMB     100 m M   1:08.13     408     4.

                                         50 m VS    27.53     461     6.

                                        100 m PP  1:12.44     398     5.

                                        100 m VS  1:00.07     472     5.

                                         50 m M     28.30     533     3.

 

   Matejková Stela        93    UMB     100 m Z   1:20.89     374     1.

                                         50 m VS    32.11     427     1.

                                        100 m PP  1:24.54     361     2.

                                        100 m VS  1:11.32     405     1.

                                         50 m M     35.66     387     1.

                                         50 m Z     38.87     344     1.

                                        200 m VS  2:37.29     391     1.

 

   Mihál Oliver           94    UMB      50 m P     55.53     111     7.

                                         50 m VS    46.57      95    11.

                                         50 m Z   1:05.43      47     7.

 

   Miškufová Petra        86    UMB     100 m M   1:05.23     672     1.

                                         50 m VS    28.56     607     1.

                                        100 m PP  1:11.96     585     1.

                                        100 m VS  1:01.50     632     1.

                                         50 m M     29.43     689     1.

                                        200 m VS  2:14.20     629     1.

 

   Olexa Peter            87    UMB     100 m M   1:03.24     510     2.

                                         50 m P     32.30     565     1.

                                         50 m VS    25.87     556     2.

                                        100 m PP  1:05.15     547     1.

                                        100 m VS    57.11     549     2.

                                         50 m M     28.15     541     2.

                                        100 m P   1:13.27     501     1.

 

   Ondrejková Petra       93    UMB      50 m P     54.94     167    10.

                                         50 m VS    44.00     166    14.

                                        100 m VS  1:44.00     130    10.

                                        100 m P   2:01.82     155     7.

                                         50 m Z     50.40     157     7.

 

   Pastierová Helena      90    UMB     100 m M   1:32.78     233     1.

                                         50 m VS    33.97     361     1.

                                         50 m M     39.46     286     1.

 

   Pavlík Ján             89    UMB     100 m M   1:07.35     422     3.

                                         50 m VS    26.97     491     3.

                                        100 m PP  1:11.43     415     3.

                                        100 m VS    59.73     480     3.

                                         50 m M     30.95     407     5.

                                        100 m P   1:21.59     362     3.

                                         50 m Z     34.61     322     2.

                                        200 m VS  2:14.55     452     2.

 

   Perešíni Martin        95    UMB      50 m P     47.32     179     1.

                                         50 m VS    35.02     224     1.

                                        100 m PP  1:35.31     175     1.

                                        100 m VS  1:22.75     180     1.

                                         50 m M     46.71     118     1.

                                        200 m VS  3:07.07     168     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB      50 m VS    51.40      70    12.

                                         50 m Z   1:02.10      55     6.

 

   Racková Michaela       93    UMB     100 m M   1:25.68     296     1.

                                        100 m Z   1:25.35     318     2.

                                         50 m VS    32.84     399     2.

                                        100 m PP  1:23.48     375     1.

                                        100 m VS  1:12.60     384     2.

                                         50 m M     36.73     354     2.

                                        100 m P   1:39.19     287     1.

                                        200 m VS  2:38.76     380     2.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     100 m M   1:44.38     164     1.

                                         50 m VS    40.61     211     4.

                                        100 m PP  1:42.67     201     3.

                                        100 m VS  1:37.97     156     7.

                                         50 m M     43.47     213     2.

                                        200 m VS  3:28.32     168     3.

 

   Slobodník Peter        88    UMB     100 m M   1:02.70     523     1.

                                         50 m VS    25.50     581     1.

                                        100 m PP  1:06.51     514     2.

                                        100 m VS    56.80     559     1.

                                         50 m M     27.43     585     1.

                                         50 m Z     35.17     307     3.

 

   Šimun Miroslav         77    UMB     100 m M   1:12.79     334     1.

                                         50 m VS    28.04     437     2.

                                        100 m VS  1:01.70     436     1.

                                        200 m VS  2:21.26     390     1.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB      50 m P     45.77     289     3.

                                         50 m VS    34.29     351     4.

                                        100 m PP  1:30.64     293     4.

                                        100 m VS  1:17.57     315     4.

                                         50 m M     39.70     280     3.

                                        100 m P   1:44.68     244     2.

                                         50 m Z     42.27     267     2.

                                        200 m VS  2:56.46     276     4.

 

   Tišťan Peter           94    UMB      50 m P     50.60     147     6.

                                         50 m VS    44.29     110     9.

                                        100 m VS  1:43.00      93     8.

                                        100 m P   1:53.44     135     5.

                                         50 m Z     57.67      69     5.

 

   Trubanová Katarína     96    UMB     100 m Z   1:45.11     170     2.

                                         50 m VS    41.03     204     5.

                                        100 m VS  1:35.39     169     4.

                                         50 m Z     48.62     175     3.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB      50 m P     39.41     311     2.

                                         50 m VS    30.63     335     1.

                                        100 m PP  1:19.62     300     1.

                                        100 m VS  1:07.33     335     1.

                                         50 m M     35.48     270     2.

                                        100 m P   1:28.38     285     2.

                                         50 m Z     41.92     181     1.

                                        200 m VS  2:32.58     310     1.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB      50 m P   1:01.45      82    10.

                                        100 m Z   2:00.44      76     3.

                                         50 m VS    50.85      73    13.

                                        100 m VS  1:44.42      90    11.

                                         50 m Z     55.46      78     5.

 

   Vozárová Dominika      95    UMB      50 m P   1:01.65     118     9.

                                         50 m Z   1:03.37      79     6.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: