VÝPIS VÝSLEDKOV

Štúrovské stovky a Memoriál Juraja Junga 2005

 

 

   Miesto konania: Štúrovo

   Dátum konania:  3.9.2005

   Bazén:          otvorený, 50m, obrátky hladké, elektročasomiera OMEGA

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.      Čas        Body    Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     100 m Z    1:30.34     212      7.

                                        100 m M    1:34.27     165      9.

                                        100 m VS   1:17.54     241     12.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     100 m P    1:42.51     279      8.

                                        100 m Z    1:39.77     220     12.

                                        100 m VS   1:21.82     287     11.

 

   Češíková Barbora       92    UMB     100 m P    1:32.44     381      9.

                                        100 m Z    1:24.81     359      8.

                                        100 m M    1:26.41     296      6.

                                        100 m VS   1:12.58     412      4.

 

   Filipová Nikola        96    UMB      50 m P    1:01.14     131     12.

                                         50 m Z    1:13.83      57     13.

                                         50 m VS     52.38     103     14.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB      50 m P      51.99     213     18.

                                         50 m Z      57.42     122     22.

                                         50 m VS     41.15     213     17.

 

   Havettová Veronika     95    UMB      50 m P      46.98     289      7.

                                         50 m Z      53.24     153     20.

                                         50 m M      47.93     163     14.

                                         50 m VS     42.80     190     20.

 

   Husárová Romana        93    UMB     100 m P    1:43.51     271     12.

                                        100 m VS   1:25.27     254     19.

 

   Košinová Annamária     96    UMB      50 m P    1:00.44     135     11.

                                         50 m Z    1:04.66      85      9.

                                         50 m VS     50.67     114     13.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB      50 m P      52.85     203     19.

                                         50 m Z      46.39     231      9.

                                         50 m M      46.01     185     13.

                                         50 m VS     37.82     275      7.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     100 m P    1:31.76     281     11.

                                        100 m Z    1:18.54     323     10.

                                        100 m M    1:12.28     366      9.

                                        100 m VS   1:04.21     425     10.

 

   Macková Daniela        94    UMB     100 m P    1:50.26     224     16.

                                        100 m Z    1:50.02     164     15.

                                        100 m VS   1:29.51     219     15.

 

   Macková Michaela       93    UMB     100 m P    1:49.20     231     17.

                                        100 m VS   1:32.25     200     21.

 

   Magerčiaková Michaela  95    UMB      50 m P      53.50     195     22.

                                         50 m Z    1:00.05     106     24.

                                         50 m VS     47.12     142     24.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     100 m P    1:46.13     251     10.

                                        100 m Z    1:34.59     258      9.

                                        100 m M    1:42.31     178      8.

                                        100 m VS   1:16.24     355      5.

 

   Matejková Stela        93    UMB     100 m Z    1:27.50     327      8.

                                        100 m M    1:30.34     259      7.

                                        100 m VS   1:14.92     374      8.

 

   Olexa Peter            87    UMB     100 m P    1:15.98     496 roz. 4.

                                        100 m Z    1:15.00     371      6.

                                        100 m M    1:04.00     528      5.

                                        100 m VS     56.68     618      3.

                                        100 m P    1:15.31     509 FIN. 6.

 

   Ondrejková Petra       93    UMB     100 m P    2:03.52     159     19.

                                        100 m VS   1:37.06     172     22.

 

   Pavlík Ján             89    UMB     100 m P    1:24.93     355      8.

                                        100 m Z    1:19.49     312     11.

                                        100 m M    1:11.33     381      7.

                                        100 m VS   1:02.34     465      8.

 

   Perešíni Martin        95    UMB      50 m P      48.93     177      7.

                                         50 m Z      47.85     145      8.

                                         50 m M      46.54     129      7.

                                         50 m VS     35.88     226      4.

 

   Racková Michaela       93    UMB     100 m P    1:38.29     317     11.

                                        100 m Z    1:27.42     328      7.

                                        100 m M    1:26.32     297      5.

                                        100 m VS   1:12.65     410      6.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB      50 m P      51.84     215     17.

                                         50 m Z      57.44     122     23.

                                         50 m M      43.28     222      8.

                                         50 m VS     39.80     236     15.

 

   Slobodník Peter        88    UMB     100 m P     diskv.

                                        100 m Z    1:14.15     384      5.

                                        100 m M    1:01.52     594      2.

                                        100 m VS     56.12     637      2.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     100 m P    1:43.90     268     15.

                                        100 m Z    1:39.71     221     13.

                                        100 m VS   1:19.28     316     15.

 

   Tišťan Peter           94    UMB     100 m P    1:56.38     138     11.

                                        100 m VS   1:41.64     107     14.

 

   Trubanová Katarína     96    UMB      50 m P      53.68     193      9.

                                         50 m Z      48.82     198      6.

                                         50 m M      52.93     121      8.

                                         50 m VS     41.07     215      6.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB     100 m P    1:32.03     279      5.

                                        100 m M    1:29.51     193      4.

                                        100 m VS   1:11.01     314      5.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: