VÝPIS VÝSLEDKOV

Kontrolné preteky Banská Bystrica - NEOFICIÁLNE ČASY!

 

 

   Miesto konania: Banská Bystrica

   Dátum konania:  9.6.2005

   Bazén:          krytý, 50m, 6 dráh, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body    Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     200 m VS  2:39.77     291     3.

                                        200 m PP  3:14.67     227     8.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     200 m VS  2:56.19     295     7.

                                        200 m PP  3:16.74     298     7.

 

   Češíková Barbora       92    UMB     200 m VS  2:33.57     445     MS

                                        200 m PP  2:52.07     445     MS  

 

   Dikácz David           92    UMB     200 m VS  2:30.23     350     1.

                                        200 m PP  2:48.37     350     1.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB     100 m VS  1:38.31     165     6.

 

   Grešková Paulína       93    UMB      50 m VS    57.96      76     MS  

 

   Grešková Petra         94    UMB      50 m VS    47.80     136     MS  

                                         50 m Z     57.99     118     MS  

 

   Havetta Marcel         97    UMB      50 m VS    51.70      75     8.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     100 m VS  1:34.00     189     3.

                                        100 m Z   1:53.40     150     4.

 

   Hlaváčová Darina       94    UMB     200 m VS  3:26.26     184     12.

                                        100 m Z   1:50.39     162     MS  

 

   Husárová Romana        93    UMB     200 m VS  3:12.05     227     11.

                                        200 m PP  3:41.51     208     12.

 

   Košinová Annamária     96    UMB      50 m VS    54.57      91     5.

                                         50 m Z   1:01.32     100     6.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     100 m VS  1:26.22     245     2.

                                        100 m Z   1:42.82     201     2.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     200 m VS  2:12.40     512     MS  

                                        200 m PP  2:40.23     407     MS  

 

   Lizoň Jakub            92    UMB     200 m VS  2:54.28     224     8.

                                        200 m PP  3:19.09     212     9.

 

   Macková Daniela        94    UMB     200 m VS  3:05.54     252     9.

                                        200 m PP  3:26.30     258    11.

 

   Majer Bruno            94    UMB     100 m VS  1:41.95     106     MS  

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     200 m VS  2:38.82     403     3.

                                        200 m PP  3:10.57     328     5.

 

   Matejka Samuel         96    UMB      50 m VS    48.89      89     5.

 

   Matejková Stela        93    UMB     200 m VS  2:37.62     412     2.

                                        200 m PP  3:07.94     342     4.

 

   Miškufová Petra        86    UMB     200 m VS  2:29.97     478     MS  

                                        200 m PP  2:47.46     483     MS  

 

   Olexa Peter            87    UMB     200 m VS  2:09.92     542     MS  

                                        200 m PP  2:30.46     491     MS  

 

   Ondrejková Petra       93    UMB      50 m VS    43.18     185     MS  

                                         50 m Z     48.51     202     MS  

 

   Pastierová Helena      90    UMB     200 m VS  2:43.87     366     MS  

                                        200 m PP  3:03.14     369     MS  

 

   Pavlík Ján             89    UMB     200 m VS  2:12.78     507     MS  

                                        200 m PP  2:39.35     413     MS  

 

   Perešíni Martin        95    UMB     100 m VS  1:20.11     219     1.

                                        100 m Z   1:39.13     161     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB      50 m VS    52.00      74     MS  

                                         50 m Z     52.73     108     MS  

 

   Racková Michaela       93    UMB     200 m VS  2:35.64     428     1.

                                        200 m PP  3:00.93     383     2.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     100 m VS  1:36.24     176     5.

                                        100 m Z   1:58.95     130     6.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     200 m VS  2:49.36     332     5.

                                        200 m PP  3:20.67     281    10.

 

   Tišťan Peter           94    UMB     100 m VS  1:47.24      91     MS  

                                         50 m Z     56.68      87     MS  

 

   Trubanová Katarína     96    UMB      50 m VS    41.45     209     1.

                                         50 m Z     50.03     184     2.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB     200 m VS  2:32.74     333     2.

                                        200 m PP  2:57.29     300     4.

 

   Valovicsová Natália    95    UMB      50 m VS    51.41     109     MS  

                                         50 m Z   1:04.39      86     MS  

 

   Volentier Lukáš        91    UMB      50 m VS    48.43      92     MS  

                                         50 m Z     56.70      87     MS  

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: