VÝPIS VÝSLEDKOV

2.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2005

1. ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  28.5.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M   1:32.62     162     3.

                                       100 m Z   1:28.31     194     2.

                                        50 m VS    33.47     257     5.

                                       100 m PP  1:27.34     227     3.

                                       100 m VS  1:16.00     233     4.

                                        50 m M     41.57     168     6.

                                        50 m Z     43.61     161     5.

                                       200 m VS  2:45.64     242     2.

 

   Češíková Barbora       92    UMB     50 m P     40.85     406     1.

                                       100 m Z   1:19.42     395     1.

                                        50 m VS    31.24     464     1.

                                       100 m PP  1:19.66     431     1.

                                       100 m VS  1:10.74     415     1.

                                        50 m M     36.17     371     1.

                                       100 m P   1:31.08     370     1.

                                        50 m Z     38.52     353     1.

                                       200 m VS  2:37.46     389     1.

 

   Dikácz David           92    UMB    100 m M   1:19.72     254     1.

                                        50 m P     36.48     392     1.

                                        50 m VS    30.33     345     2.

                                       100 m PP  1:15.22     356     1.

                                       100 m VS  1:06.93     341     1.

                                        50 m M     33.49     321     1.

                                       100 m P   1:22.76     347     1.

 

   Filipová Nikola        96    UMB     50 m P   1:03.00     110    13.

                                        50 m VS    56.18      79    12.

                                       100 m VS  2:06.19      73     9.

                                        50 m Z   1:09.24      60     5.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB     50 m P     52.18     195     4.

                                        50 m VS    44.68     158     5.

                                       100 m VS  1:46.90     120     6.

                                       100 m P   1:56.12     179     4.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P     56.00     108     5.

                                        25 m VS    23.39             2.

                                        25 m P     24.87             1.

                                       100 m P   2:10.07      89     1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     50 m P     47.27     262     2.

                                       100 m Z   1:50.25     147     3.

                                       100 m PP  1:38.97     225     1.

                                       100 m VS  1:36.90     161     4.

                                        50 m M     48.13     157     2.

                                       100 m P   1:44.38     246     2.

                                        50 m Z     53.69     130     2.

 

   Hazuchová Katarína     92    UMB     50 m P     47.14     264     4.

                                        50 m VS    36.97     280     4.

                                       100 m PP  1:36.03     246     2.

                                       100 m VS  1:22.48     262     2.

                                        50 m M     46.91     170     4.

                                       100 m P   1:49.79     211     4.

                                        50 m Z     44.72     226     2.

 

   Hlaváčová Darina       94    UMB     50 m P     48.76     239    11.

                                       100 m Z   1:48.66     154     7.

                                        50 m VS    42.34     186    14.

                                       100 m VS  1:30.22     200     8.

                                       100 m P   1:47.00     228     6.

 

   Hulák David            93    UMB    100 m M   1:47.60     103     1.

                                       100 m PP  1:36.15     170     3.

                                        50 m M     43.16     150     3.

                                        50 m Z     43.69     160     2.

                                       200 m VS  3:00.44     187     2.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m Z   2:10.61      88     5.

                                        50 m VS    52.69      96     7.

                                       100 m VS  2:01.12      82     8.

                                        50 m Z   1:03.52      78     4.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m M   1:43.51     168     2.

                                        50 m VS    37.36     271     2.

                                       100 m VS  1:26.06     230     1.

                                       200 m VS  3:04.85     240     1.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB    100 m M   1:13.47     325     4.

                                       100 m Z   1:11.16     371     1.

                                        50 m VS    27.90     443     4.

                                       100 m PP  1:12.91     390     4.

                                       100 m VS  1:01.76     434     3.

                                        50 m M     31.04     404     3.

                                        50 m Z     33.71     348     1.

                                       200 m VS  2:15.37     444     2.

 

   Lizoň Jakub            92    UMB    100 m Z   1:32.00     171     3.

                                        50 m VS    34.97     225     7.

                                       100 m PP  1:30.07     207     5.

                                       100 m VS  1:18.65     210     6.

                                        50 m M     39.75     192     5.

                                        50 m Z     43.40     163     4.

                                       200 m VS  2:50.21     223     3.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m P     47.73     255    10.

                                       100 m Z   1:36.01     223     4.

                                        50 m VS    39.66     226    11.

                                        50 m M     48.55     153     9.

                                       100 m P   1:42.69     258     4.

                                       200 m VS  3:02.83     249     5.

 

   Majer Bruno            94    UMB     50 m P     49.77     154     6.

                                        50 m VS    46.97      93    11.

                                       100 m VS  1:40.96      99     4.

                                       100 m P   1:53.34     135     6.

                                        50 m Z     51.72      96     4.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    100 m Z   1:27.90     291     3.

                                        50 m VS    33.60     373     3.

                                       100 m VS  1:14.71     353     3.

                                        50 m M     42.10     235     3.

                                       100 m P   1:39.33     285     2.

                                        50 m Z     43.03     253     2.

                                       200 m VS  2:38.50     382     3.

 

   Matejková Stela        93    UMB    100 m Z   1:20.34     381     1.

                                        50 m VS    33.02     393     2.

                                       100 m PP  1:27.28     328     2.

                                       100 m VS  1:12.53     385     1.

                                        50 m M     36.00     376     1.

                                        50 m Z     38.78     346     1.

                                       200 m VS  2:38.11     385     2.

 

   Miškufová Petra        86    UMB    100 m M   1:08.35     584     1.

                                        50 m VS    28.89     587     1.

                                       100 m VS  1:03.63     571     1.

                                        50 m M     29.28     700     1.

                                       200 m VS  2:20.36     550     1.

 

   Olexa Peter            87    UMB    100 m M   1:02.13     538     1.

                                        50 m P     32.35     562     1.

                                        50 m VS    25.23     600     1.

                                       100 m PP  1:03.86     581     1.

                                       100 m VS    57.34     543     1.

                                        50 m M     27.76     565     1.

                                       100 m P   1:12.66     513     1.

 

   Palúch Jakub           90    UMB     50 m P     49.27     159     4.

                                        50 m VS    38.91     163     8.

                                       100 m PP  1:37.19     165     5.

                                       100 m VS  1:26.22     159     7.

                                        50 m M     47.09     115     7.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    100 m M   1:05.80     453     2.

                                        50 m VS    27.08     485     2.

                                       100 m PP  1:09.00     461     2.

                                       100 m VS    59.08     496     2.

                                        50 m M     30.75     415     2.

                                       100 m P   1:23.78     335     3.

                                        50 m Z     35.12     308     3.

                                       200 m VS  2:14.20     455     1.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m P     47.76     174     1.

                                       100 m Z   1:44.08     118     1.

                                        50 m M     48.55     105     1.

                                        50 m Z     47.85     121     1.

                                       200 m VS  3:07.89     166     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB     50 m VS    51.20      71    13.

                                        50 m Z   1:01.15      58     6.

 

   Racková Michaela       93    UMB    100 m M   1:28.43     269     1.

                                       100 m Z   1:27.34     297     2.

                                        50 m VS    32.65     406     1.

                                       100 m PP  1:25.19     352     1.

                                       100 m VS  1:12.86     380     2.

                                        50 m M     38.40     310     2.

                                       100 m P   1:42.01     264     3.

                                       200 m VS  2:37.82     387     1.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M   1:49.96     140     3.

                                        50 m P     52.27     194     5.

                                       100 m Z   2:03.50     105     4.

                                        50 m M     46.70     172     1.

                                        50 m Z     57.09     108     3.

                                       200 m VS  3:41.04     140     4.

 

   Šimun Miroslav         77    UMB    100 m M   1:13.68     322     1.

                                       100 m PP  1:13.41     382     3.

                                       100 m VS  1:00.96     452     1.

                                       100 m P   1:18.72     404     1.

                                       200 m VS  2:20.65     395     1.

 

   Španihel Marek         92    UMB     50 m P     42.07     255     4.

                                       100 m Z   1:23.40     230     1.

                                       100 m PP  1:24.35     252     2.

                                        50 m M     37.44     230     4.

                                       100 m P   1:31.81     254     3.

                                        50 m Z     39.82     211     1.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m P     46.40     277     6.

                                        50 m VS    35.03     329     4.

                                        50 m M     42.81     224     5.

                                       100 m P   1:43.03     256     5.

                                        50 m Z     44.07     236     4.

 

   Tišťan Peter           94    UMB     50 m P     53.29     125     7.

                                        50 m VS    44.96     106    10.

                                       100 m VS  1:55.78      66     5.

                                        50 m Z     58.27      67     5.

 

   Trubanová Katarína     96    UMB    100 m Z   1:49.00     152     2.

                                        50 m VS    44.04     165     4.

                                       100 m VS  1:39.64     148     5.

                                        50 m Z     50.23     159     1.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB     50 m P     39.11     318     2.

                                        50 m VS    31.75     301     4.

                                       100 m P   1:30.68     264     2.

                                        50 m Z     41.26     190     2.

                                       200 m VS  2:32.78     308     1.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     50 m P   1:05.48      67    15.

                                       100 m Z   2:03.69      70     5.

                                        50 m VS    50.69      74    18.

                                       100 m VS  1:52.19      72    11.

                                        50 m Z     55.75      77     9.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: