VÝPIS VÝSLEDKOV

3.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti

 

 

   Miesto konania: Žilina

   Dátum konania:  14.5.2005

   Bazén:          krytý, 50m, 8 dráh, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m VS    35.74     326     8.

                                       100 m P   1:40.85     293     4.

                                       200 m PP  3:14.59     308     3.

 

   Havettová Veronika     95    UMB    100 m VS  1:37.89     167     6.

                                        50 m M     48.72     156     4.

                                       100 m P   1:48.29     237     2.

                                        50 m Z     53.61     150     4.

                                       200 m PP  3:47.01     194     4.

 

   Hazuchová Katarína     92    UMB     50 m Z     43.95     272    10.

                                       100 m VS  1:25.03     256    16.

                                       100 m P   1:46.01     252    10.

                                       200 m VS  3:14.98     217     8.

 

   Hlaváčová Darina       94    UMB     50 m VS    43.14     185    24.

                                       100 m P   1:52.12     213    16.

                                       100 m Z   1:54.42     146    16.

 

   Husárová Romana        93    UMB     50 m VS    36.11     316    14.

                                       100 m P   1:48.56     235    19.

                                       200 m VS  3:09.55     237    14.

                                       200 m PP  3:34.85     228    15.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    200 m Z   3:35.83     210     3.

                                       100 m VS  1:26.57     242     2.

                                        50 m M     47.15     172     3.

                                       200 m PP  3:37.04     222     3.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m VS    39.09     249    16.

                                       100 m P   1:46.31     250     9.

                                       200 m VS  3:01.83     268     5.

                                       100 m Z   1:40.11     218    10.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m VS    39.22     247    28.

                                       100 m P   1:40.67     295     9.

                                       100 m Z   1:44.77     190    15.

 

   Majer Bruno            94    UMB     50 m VS    48.84      89    19.

                                       100 m P   2:01.05     122    12.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     50 m VS    34.73     355     4.

                                       100 m P   1:42.22     281     7.

                                       200 m VS  2:40.72     388     1.

                                       200 m PP  3:14.91     306     4.

                                       100 m Z   1:34.39     260     5.

 

   Matejková Stela        93    UMB    200 m M   3:11.60     288     2.

                                       200 m VS  2:39.19     400     3.

                                       100 m Z   1:23.36     378     1.

 

   Miškufová Petra        86    UMB     50 m Z     35.01     539     3.

                                       100 m VS  1:02.46     646     1.

                                       100 m P   1:22.67     532     1.

 

   Olexa Peter            87    UMB     50 m Z     33.72     414     4.

                                       100 m VS    57.84     582     1.

                                       200 m VS  2:08.92     554     1.

                                       100 m Z   1:12.68     408     2.

 

   Palúch Jakub           90    UMB    100 m VS  1:26.17     176    30.

                                       100 m P   1:50.52     161     9.

                                       200 m VS  3:02.84     194    15.

                                        50 m M     46.57     129    13.

 

   Pastierová Helena      90    UMB    100 m VS  1:15.12     371     9.

                                       100 m P   1:44.07     267    11.

                                        50 m M     35.18     414     3.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    200 m M   2:32.05     434     1.

                                       100 m P   1:23.13     379     3.

                                       100 m Z   1:15.56     363     4.

                                       800 m VS  9:48.43     504     1.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m VS  1:23.32     194     1.

                                       100 m P   1:43.08     198     1.

                                        50 m Z     47.48     148     1.

                                       200 m PP  3:33.55     171     1.

 

   Racková Michaela       93    UMB     50 m VS    32.13     449     2.

                                       100 m P   1:40.36     297     7.

                                       200 m VS  2:40.09     393     4.

                                       200 m PP  3:09.63     333     4.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m VS  1:46.12     131     8.

                                        50 m M     49.16     151     5.

                                       100 m P   1:59.06     178     8.

                                        50 m Z   1:00.01     107     7.

                                       200 m PP  3:59.94     164     5.

 

   Španihel Marek         92    UMB     50 m Z     41.12     228     6.

                                       100 m VS  1:21.25     210    11.

                                       100 m P   1:35.82     247     3.

                                       200 m VS  2:57.62     212     3.

                                       400 m PP  6:50.70     231     4.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m VS    35.01     347     6.

                                       100 m P   1:45.54     256    15.

                                       200 m VS  2:55.90     296     7.

                                       200 m PP  diskv.

 

   Truban Michal          89    UMB    100 m VS  1:07.02     374    15.

                                       100 m P   1:25.96     342     5.

                                       200 m VS  2:34.28     323    10.

                                        50 m M     33.93     333     9.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB    100 m VS  1:10.43     322     5.

                                       100 m P   1:36.10     245     4.

                                       200 m VS  2:35.48     316     2.

                                       400 m PP  6:26.48     277     3.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: