VÝPIS VÝSLEDKOV

1.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2005

1. ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  7.5.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body     Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m P      45.62     292      1.

                                       100 m PP   1:32.03     279      3.

                                       100 m VS   1:18.62     302      1.

                                       200 m VS   2:55.68     280      3.

 

   Filipová Nikola        96    UMB     50 m VS     58.92      69     11.

                                       100 m VS   2:10.07      66      5.

                                        50 m Z    1:06.61      68      5.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB     50 m P      51.60     201      1.

                                        50 m VS     47.08     135      3.

                                       100 m VS   1:53.01     102      3.

                                       100 m P    1:58.17     169      2.

 

   Grešková Paulína       93    UMB     50 m P    1:08.71      85     20.

                                        50 m VS   1:06.89      47     18.

                                       100 m P    2:37.81      71      8.

 

   Grešková Petra         94    UMB     50 m P      57.92     142     16.

                                        50 m VS     51.34     104     16.

                                       100 m VS   2:06.50      72      9.

                                        50 m Z      59.29      97      9.

 

   Hlaváčová Darina       94    UMB     50 m P      49.40     230      9.

                                        50 m VS     45.15     153     13.

                                       100 m VS   1:38.93     152      8.

                                       100 m P    1:51.63     201      4.

                                        50 m Z      50.81     154      5.

 

   Hulák David            93    UMB     50 m P      47.44     178      5.

                                        50 m VS     36.43     199      5.

                                       100 m VS   1:21.31     190      3.

                                       100 m P    1:45.47     168      5.

 

   Husárová Romana        93    UMB     50 m P      48.10     249      7.

                                        50 m VS     36.99     279      3.

                                       100 m VS   1:25.22     237      5.

                                        50 m Z      45.97     208      2.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     50 m VS     57.00      76      9.

                                       100 m VS   2:05.40      74      4.

                                        50 m Z    1:01.02      88      3.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m Z    1:37.78     211      1.

                                       100 m PP   1:36.76     240      1.

                                        50 m M      45.59     185      1.

                                        50 m Z      44.92     223      1.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m P      49.09     234      8.

                                       100 m Z    1:38.22     208      2.

                                       100 m VS   1:25.18     238      4.

                                        50 m Z      46.25     204      4.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P      46.36     278      4.

                                        50 m VS     39.72     225      7.

                                       100 m VS   1:25.00     239      3.

                                       100 m P    1:39.63     283      2.

 

   Magerčiaková Michaela  95    UMB     50 m P      55.10     165      6.

                                        50 m VS     50.54     109      6.

                                       100 m P    2:02.06     154      4.

                                        50 m Z    2:08.24       9      7.

 

   Majer Bruno            94    UMB     50 m P      51.25     141      8.

                                        50 m VS     46.98      92     15.

                                       100 m VS   1:56.33      65     11.

                                       100 m P    2:06.47      97      8.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    100 m M    1:45.43     159      1.

                                       100 m PP   1:28.16     318      1.

                                        50 m M      44.74     196      2.

                                       200 m VS   2:46.28     331      1.

 

   Matejka Samuel         96    UMB     50 m VS     55.95      55      9.

                                        50 m Z    1:11.15      37      1.

 

   Ondrejková Petra N     93    UMB     50 m P      58.13     141     17.

                                        50 m VS     49.00     120     14.

                                       100 m P    2:15.50     112      7.

                                        50 m Z      59.43      96     10.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m P      48.30     169      1.

                                        50 m VS     37.09     188      1.

                                       100 m PP   1:39.38     154      1.

                                       100 m VS   1:28.18     149      1.

                                       100 m P    1:48.42     154      1.

 

   Petruška Michal        94    UMB     50 m VS   1:06.77      32     19.

                                        50 m Z    1:06.30      45      4.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     50 m P      53.20     184      4.

                                        50 m VS     44.15     164      1.

                                       100 m PP   1:50.95     159      2.

                                       100 m VS   1:43.46     132      2.

                                        50 m M      50.17     139      2.

                                       100 m P    1:55.76     180      1.

 

   Šimun Miroslav         77    UMB     50 m VS     28.12     433      1.

                                        50 m M      30.94     408      1.

 

   Španihel Marek         92    UMB     50 m P      41.29     270      3.

                                       100 m PP   1:27.38     227      3.

                                       100 m VS   1:20.08     199      5.

                                       100 m P    1:33.75     239      2.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m P      47.56     257      5.

                                       100 m PP   1:31.43     285      2.

                                       100 m VS   1:18.91     299      2.

                                       200 m VS   2:55.25     282      2.

 

   Trubanová Katarína     96    UMB     50 m P      56.25     155      7.

                                        50 m VS     44.44     161      2.

                                       100 m VS   1:43.03     134      1.

                                        50 m Z      51.76     145      2.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB     50 m P      40.25     292      1.

                                       100 m PP   1:22.01     274      2.

                                       100 m VS   1:09.75     301      2.

                                        50 m M      37.02     238      1.

                                       200 m VS   2:40.55     266      1.

 

   Valovicsová Natália    95    UMB     50 m P    1:01.59     118     10.

                                        50 m VS     58.90      69     10.

                                       100 m P    2:16.66     109      5.

                                        50 m Z    1:05.65      71      4.

 

   Vilímek Lukáš          93    UMB     50 m P      51.14     142      7.

                                        50 m VS     48.71      83     16.

                                       100 m P    1:59.92     114      7.

                                        50 m Z      59.31      64      3.

                                       100 m Z    2:01.09      75      2.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     50 m VS     51.54      70      9.

                                       100 m VS   1:53.87      69      9.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: