VÝPIS VÝSLEDKOV

1.kolo M-SSO v plávaní družstiev

 

 

   Miesto konania: Banská Bystrica, UMB

   Dátum konania:  30.4.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel  Disc.     Čas         Body     Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––––

   Češíková Barbora       92    UMBA   100 m VS  1:07.93     469        4.

                                        50 m P     40.24     425        5.

                                       100 m PP  1:18.43     452        4.

                                       100 m P   1:29.15     395        5.

 

   Gašperan Jozef         84    UMBA    50 m P     32.28     566        2.

                                       100 m PP  1:09.15     458        4.

                                       100 m P   1:12.61     514        1.

 

   Janiga Richard         80    UMBA   100 m Z     57.35     709        1.

   HOSŤOVANIE - UKB                    100 m PP  1:02.68     615        1.

                                        50 m Z     26.90     686        2.

                                       200 m VS  2:00.25     633        1.

 

   Jedličková Adéla       92    UMBA   100 m VS  1:04.10     558        1.

   HOSŤOVANIE, KPS Opava               200 m PP  2:42.84     494        2.

                                       100 m PP  1:15.67     503        2.

                                        50 m VS    29.19     569        1.

 

   Jedličková Kristýna    90    UMBA   100 m Z   1:09.25     596        1.

   HOSŤOVANIE, KPS Opava               200 m PP  2:37.39     548        1.

                                        50 m Z     32.17     607        1.

                                       200 m VS  2:21.95     532        1.

 

   Machovič Miroslav      76    UMBA   100 m Z     58.35     673        2.

   HOSŤOVANIE, AŠKBB                    50 m P     31.07     635        1.

                                       200 m PP  2:14.04     635        1.

                                        50 m Z     26.69     702        1.

 

   Miškufová Petra        86    UMBA    50 m P     35.48     621        1.

                                        50 m M     28.49     760        1.

                                       100 m P   1:19.43     559        1.

                                       100 m M   1:06.39     637        1.

 

   Olexa Peter            87    UMBA    50 m M     27.25     597        2.

                                       200 m PP  2:19.65     561        2.

                                       100 m P   1:12.74     512        2.

                                       100 m M   1:03.41     506        2.

 

   Pavlík Ján             89    UMBA   100 m VS    59.67     482        2.

                                        50 m VS    26.95     492        3.

                                       200 m VS  2:12.65     472        2.

                                       100 m PP  1:09.00     461        1.

 

   Racková Michaela       93    UMBA    50 m VS    32.67     405        6.

                                       200 m VS  2:37.25     391        4.

                                       100 m VS  1:12.84     380        2.

                                       200 m PP  3:05.47     334        3.

 

   Slobodník Peter        88    UMBA   100 m VS    55.01     615        1.

                                        50 m M     26.68     636        1.

                                        50 m VS    25.28     596        1.

                                       100 m M   1:01.05     567        1.

 

   Sujová Barbora         90    UMBA   100 m Z   1:17.56     424        3.

                                        50 m M     34.43     430        2.

                                        50 m Z     35.19     463        2.

                                       100 m M   1:18.54     385        3.

 

   Argaláš Branislav      75    UMBB   100 m VS  1:09.54     304        7.

                                        50 m P     38.11     344        5.

                                       100 m P   1:26.01     309        5.

                                        50 m VS    30.01     356        6.

 

   Argaláš Dušan          76    UMBB    50 m M     31.20     398        6.

                                       200 m PP  2:35.77     404        5.

                                       100 m PP  1:11.64     412        5.

                                       100 m M   1:15.29     302        5.

 

   Beňová Barbora         94    UMBB   100 m VS  1:18.80     300        7.

                                       200 m VS  2:57.42     272        7.

                                        50 m P     44.22     320        4.

                                       100 m PP  1:31.39     285        3.

 

   Dikácz David           92    UMBB   100 m VS  1:07.73     329        6.

                                        50 m M     34.18     302        7.

                                       100 m PP  1:16.06     344        7.

                                       100 m M   1:25.16     209        8.

 

   Hulák David            93    UMBB    50 m P     48.32     168        8.

                                       100 m P   1:45.22     169        8.

                                       100 m VS  1:21.57     188        3.

                                        50 m VS    36.66     195        6.

 

   Kucbel Dušan           90    UMBB   100 m Z   1:12.54     350        5.

                                       200 m PP  2:39.16     379        6.

                                        50 m Z     34.09     337        6.

                                       200 m VS  2:15.45     443        3.

 

   Lizoň Jakub            92    UMBB   100 m Z   1:32.86     167        8.

                                        50 m Z     46.67     131        8.

                                        50 m VS    35.57     214        8.

                                       200 m VS  2:59.86     189        8.

 

   Majtánová Michaela     94    UMBB   200 m PP  3:10.26     310        7.

                                       100 m PP  1:31.16     288        8.

                                        50 m VS    35.26     322        7.

                                       200 m VS  2:47.39     324        5.

 

   Matejková Stela        93    UMBB   100 m Z   1:23.09     345        6.

                                        50 m M     36.61     358        5.

                                        50 m Z     38.77     346        6.

                                       100 m M   1:25.01     303        5.

 

   Onderková Mirka        88    UMBB   100 m VS  1:08.82     451        5.

   HOSŤOVANIE, KPS Opava                50 m P     36.83     555        2.

                                       100 m P   1:23.42     482        2.

                                        50 m VS    30.77     485        2.

 

   Pastierová Helena      90    UMBB    50 m P     44.98     304        7.

                                        50 m M     36.45     362        4.

                                       100 m P   1:40.45     276        7.

                                       100 m M   1:28.11     272        7.

 

   Ryplová Eva            89    UMBB   100 m Z   1:18.22     413        4.

   HOSŤOVANIE, KPS Opava               200 m PP  3:08.16     320        6.

                                       100 m PP  1:20.09     424        5.

                                        50 m Z     36.58     412        4.

   Filipová Nikola        96    UMB    100 m VS  2:05.41      74       10.

                                        50 m Z   1:08.77      62       12.

                                        50 m VS    59.68      66       12.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB     50 m P     52.11     196        9.

                                        50 m Z   1:08.35      63       11.

                                        50 m VS    50.51     109        9.

 

   Grešková Paulína       93    UMB     50 m P   1:12.09      74       15.

                                        50 m Z   1:11.70      54       13.

                                        50 m VS  1:08.26      44       14.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P     58.76      93        9.

                                       100 m P   2:07.88      94        5.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     50 m P   diskv.

                                       100 m PP  1:42.27     203        6.

                                       100 m P   1:46.12     234        7.

                                        50 m Z     52.23     141        7.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m VS  2:01.65      81        9.

                                        50 m Z     58.73      99       10.

                                        50 m VS    54.64      86       11.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m Z   1:35.29     228        4.

                                       200 m PP  3:27.06     240        8.

                                       100 m PP  1:37.95     232        5.

                                        50 m Z     46.09     206        5.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m Z   1:36.11     223        5.

                                        50 m P     48.35     245        8.

                                       100 m PP  1:37.37     236        4.

                                        50 m Z     46.21     204        6.

 

   Macková Michaela       93    UMB    100 m VS  1:25.25     237        5.

                                        50 m P     47.22     263        7.

                                       100 m P   1:42.92     257        5.

                                        50 m VS    39.26     233        7.

 

   Magerčiaková Michaela  95    UMB     50 m P     56.92     150       13.

                                       100 m P   2:06.60     138        8.

                                        50 m VS    53.45      92       10.

 

   Matejka Samuel         96    UMB     50 m Z   1:08.90      40        7.

                                        50 m VS    56.48      53       12.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m VS  1:25.38     164        5.

                                        50 m P     47.13     182        5.

                                       100 m PP  1:37.51     163        4.

                                       200 m VS  3:09.34     162        5.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m VS  1:43.37     133        8.

                                        50 m P     52.16     195       10.

                                       100 m PP  1:48.32     171        7.

                                        50 m Z     55.09     120        9.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m P     45.50     294        5.

                                       200 m PP  3:22.37     257        6.

                                       100 m P   1:45.73     237        6.

                                       200 m VS  3:04.86     240        4.

 

   Tišťan Peter           94    UMB     50 m P     53.14     127        7.

                                        50 m Z     57.42      70        5.

                                        50 m VS    44.89     106        9.

 

   Trubanová Katarína     96    UMB    100 m VS  1:42.99     134        7.

                                        50 m P     56.28     155       12.

                                        50 m Z     52.63     138        8.

                                        50 m VS    47.06     135        8.

 

   Valovicsová Natália    95    UMB     50 m P   1:07.44      90       14.

                                       100 m P   2:26.77      88        9.

                                        50 m VS  1:01.57      60       13.

 

   Vilímek Lukáš          93    UMB     50 m P     51.43     140        6.

                                       100 m P   1:59.03     116        4.

                                        50 m Z   1:04.39      50        6.

                                        50 m VS    52.39      67       11.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB    100 m VS  1:48.53      80        8.

                                        50 m Z     54.21      83        4.

                                        50 m VS    49.68      78       10.

   ------------------------------------------------------------------------

                            VÝSLEDKY DRUŽSTIEV

 

   MUŽI: UMB A - 209 bodov, 1. miesto   ŽENY: UMB A - 192 bodov, 1. miesto

         UMB B -  80 bodov, 4. miesto         UMB B - 100 bodov, 3. miesto

   ------------------------------------------------------------------------

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: