VÝPIS VÝSLEDKOV

2. kolo Majstrovstiev stredosl.obl. žiakov B a C

 

    Miesto konania: Banská Štiavnica

    Dátum konania:  16.4.2005

    Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

 

    Meno                 Roč. Oddiel  Disc.       Čas      Body   Por.

    ––––––––––––––––––––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––-–

    Beňová Barbora       94    UMB    100 m VS    1:18.75    301    2.

                                      200 m Z     3:23.09    232    5.

                                      200 m P     3:29.65    299    2.

 

    Havettová Veronika   95    UMB    200 m P     3:43.16    248    3.

                                      100 m PP    1:42.65    201    4.

                                       50 m P       49.74    225    3.

 

    Hlaváčová Darina     94    UMB    100 m VS    1:34.02    177   14.

 

    Hulák David          93    UMB    100 m VS    1:20.74    194   13.

                                      100 m M     1:49.81     97    8.

                                      200 m P     3:51.72    161   11.

 

    Husárová Romana      93    UMB    100 m VS    1:25.36    236   19.

                                      200 m P     3:51.30    223   14.

 

    Kováčová Ingrid      95    UMB    100 m PP    1:35.93    247    2.

                                      100 m Z     1:35.23    229    1.

                                      200 m VS    3:06.29    235    3.

 

    Macková Daniela      94    UMB    200 m Z     3:22.17    235    4.

                                      200 m P     3:37.80    267    5.

                                      400 m VS    6:24.31    247    4.

 

    Macková Michaela     93    UMB    100 m VS    1:27.91    216   24.

                                      200 m P     3:37.71    267    8.

                                      400 m VS    6:49.56    204   12.

 

    Majtánová Michaela   94    UMB    400 m PP    6:29.79    337    2.

                                      400 m VS    5:45.16    341    1.

 

    Matejková Stela      93    UMB    200 m Z     2:54.84    364    1.

                                      400 m VS    5:31.94    384    1.

                                      800 m VS   11:41.13    355    4.

 

    Racková Michaela     93    UMB    100 m M     1:32.91    232    3.

                                      400 m VS    5:42.68    349    2.

                                      800 m VS   11:38.78    358    3.

 

    Roupcová Lucia       95    UMB    200 m P     4:04.15    189    7.

                                       50 m VS      46.24    143    5.

                                      100 m PP    1:48.07    172    6.

 

    Števčinová Katarína  93    UMB    100 m VS    1:22.32    263   14.

                                      200 m Z     3:30.22    209    8.

                                      200 m P     3:42.91    249   11.

 

    UMB Banská Bystrica  93    UMB   4x50 m PP    2:53.03    270    4.

    Macková D., Beňová B., Majtánová M., Števčinová K.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: