VÝPIS VÝSLEDKOV

2. kolo Majstrovstiev stredosl.obl. žiakov A a juniorov

 

    Miesto konania: Handlová

    Dátum konania:  16.4.2005

    Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

 

    Meno                 Roč. Oddiel  Disc.       Čas      Body   Por.

    ––––––––––––––––––––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––-–

    Adamják Tomáš         92   UMB    50 m VS     32.33    285      6.

                                     200 m Z    3:05.00    221      5.

                                     400 m VS   5:58.44    228      3.

 

    Češíková Barbora      92   UMB   400 m VS   5:23.50    414      2.

                                     200 m Z    2:49.76    398      2.

                                     200 m P    3:12.36    388      2.

 

    Dikácz David          92   UMB   200 m PP   2:47.02    328      1.

                                     200 m P    diskv.               

                                     100 m PP   1:16.01    345      2.

 

    Gašperan Jozef        84   UMB    50 m VS     27.37    470      2.

                                      50 m P      33.66    499      1.

                                     200 m P    2:44.00    456      1.

                                     100 m PP   1:14.33    368      2.

 

    Hazuchová Katarína    92   UMB   400 m VS   6:34.31    229      9.

                                     200 m P    3:49.28    229      8.

                                     100 m PP   1:38.03    231     12.

 

    Hubáček Martin        89   UMB    50 m VS     27.79    449     10.

                                     400 m VS   4:50.37    429      8.

                                    1500 m VS  19:38.55    405      6.

 

    Kucbel Dušan          90   UMB   200 m Z    2:35.14    375      2.

                                     400 m VS   4:49.92    431      7.

                                    1500 m VS  19:00.30    447      4.

 

    Lizoň Jakub           92   UMB   200 m PP   3:16.67    201      8.

                                     400 m VS   6:12.46    203      5.

                                     100 m PP   1:31.74    196      9.

 

    Miškufová Petra       86   UMB   400 m VS   4:42.89    620      1.

                                     200 m P    2:48.91    573      1.

                                     100 m PP   1:10.30    627      1.

 

    Olexa Peter           87   UMB    50 m VS     25.76    563      1.

                                     400 m VS   4:30.56    531      1.

                                     100 m M    1:05.82    452      1.

 

    Pastierová Helena     90   UMB    50 m P      44.44    316     10.

                                     100 m PP   1:25.86    344      7.

 

    Pavlík Ján            89   UMB   200 m PP   2:30.82    445      3.

                                     400 m VS   4:41.52    471      4.

                                    1500 m VS  18:23.29    494      1.

 

    Sujová Barbora        90   UMB   400 m VS   5:23.57    414      4.

                                     200 m Z    2:48.80    405      1.

                                      50 m VS     32.20    424      7.

 

    Španihel Marek        92   UMB   200 m Z    3:03.80    225      4.

                                     200 m P    3:22.39    242      2.

                                     100 m PP   1:26.80    231      8.

 

    Uhrecký Miroslav      92   UMB   200 m PP   3:00.01    262      5.

                                     200 m P    3:21.18    247      1.

                                     100 m PP   1:24.54    250      7.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: