VÝPIS VÝSLEDKOV

IV. ročník "Veľkonočné plavecké preteky" 2005

 

    Miesto konania: Žiar nad Hronom

    Dátum konania:  19.3.2005

    Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

 

    Meno                 Roč. Oddiel  Disc.    Čas         Body   Por.

    ––––––––––––––––––––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––-–

    Češíková Barbora     92    UMB    50 m VS    30.08     520     1.

                                      50 m M     34.71     420     1.

                                      50 m Z     37.03     398     1.

                                      50 m P     41.09     399     1.

                                     100 m PP  1:17.44     469     1.

 

    Dikácz David         92    UMB    50 m VS    29.82     363     1.

                                      50 m M     35.09     279     2.

                                      50 m Z     37.60     251     1.

                                      50 m P     36.42     394     1.

                                     100 m PP  1:17.22     329     1.

 

    Filipová Nikola      96    UMB    50 m VS  1:01.00      62     4.

                                      50 m P   1:05.83      97     2.

 

    Grešková Bronislava  95    UMB    50 m VS    52.06     100     4.

                                      50 m Z   1:05.84      70     3.

                                      50 m P     58.96     135     4.

 

    Grešková Paulína     93    UMB    50 m VS    58.33      71    16.

                                      50 m P   1:16.33      62    17.

 

    Grešková Petra       94    UMB    50 m VS    51.48     103    15.

                                      50 m P   1:04.72     102    16.

 

    Havetta Marcel       97    UMB    25 m P     26.45             2.

                                      50 m P     59.00      92     2.

 

    Hulák David          93    UMB    50 m VS    37.40     184     6.

                                      50 m Z     44.45     152     5.

                                      50 m P     49.42     157     5.

 

    Košinová Annamária   96    UMB    50 m VS    58.87      69     3.

                                      50 m Z   1:05.18      73     1.

 

    Kucbel Dušan         90    UMB    50 m VS    27.36     470     2.

                                      50 m M     31.54     385     3.

                                      50 m Z     33.19     365     2.

                                      50 m P     39.53     308     4.

                                     100 m PP  1:13.23     385     3.

 

    Lizoň Jakub          92    UMB    50 m VS    34.21     240     6.

                                      50 m M     39.08     202     4.

                                      50 m Z     44.00     156     7.

                                      50 m P     50.45     148     9.

                                     100 m PP  1:31.43     198     7.

 

    Macková Daniela      94    UMB    50 m VS    38.89     240    10.

                                      50 m Z     46.45     201     7.

                                      50 m P     49.29     231     7.

                                     100 m PP  1:40.04     217     7.

 

    Macková Michaela     93    UMB    50 m VS    38.54     247     7.

                                      50 m Z     48.45     177     8.

                                      50 m P     47.54     258     4.

                                     100 m PP  1:41.80     206     8.

 

    Magerčiaková Michaela 95   UMB    50 m VS    49.00     120     3.

                                      50 m Z     56.73     110     2.

                                      50 m P     57.35     147     3.

 

    Matejka Samuel       96    UMB    50 m VS    53.87      61     2.

                                      50 m P   1:06.59      64     5.

 

    Matejková Stela      93    UMB    50 m VS    32.63     407     1.

                                      50 m M     37.18     342     1.

                                      50 m Z     39.89     318     1.

 

    Medveďová Michaela   95    UMB    50 m VS  1:05.54      50     7.

                                      50 m Z   1:14.29      49     5.

 

    Palúch Jakub         90    UMB    50 m VS    37.48     183     6.

                                      50 m M     42.70     155     7.

 

    Pavlík Ján           89    UMB    50 m VS    26.89     495     1.

                                      50 m M     29.99     448     1.

                                      50 m Z     33.61     351     3.

                                      50 m P     36.77     383     2.

                                     100 m PP  1:09.37     453     1.

 

    Sujová Barbora       90    UMB    50 m VS    32.03     430     1.

                                      50 m M     35.01     409     1.

                                      50 m Z     35.80     440     1.

 

    Španihel Marek       92    UMB    50 m VS    33.53     255     5.

                                      50 m M     40.07     187     5.

                                      50 m Z     39.54     216     3.

                                      50 m P     41.57     265     5.

                                     100 m PP  1:24.70     249     5.

 

    Števčinová Katarína  93    UMB    50 m VS    35.12     326     2.

                                      50 m P     47.72     255     5.

                                     100 m PP  1:36.51     242     4.

 

    Tišťan Peter         94    UMB    50 m VS    50.68      74     9.

                                      50 m Z     58.82      65     7.

                                      50 m P     57.06     102     9.

 

    Truban Michal        89    UMB    50 m VS    28.67     408     4.

                                      50 m M     32.59     349     4.

                                      50 m Z     35.07     309     4.

                                      50 m P     36.61     388     1.

                                     100 m PP  1:16.62     336     4.

 

    Trubanová Katarína   96    UMB    50 m VS    44.45     161     1.

                                      50 m P   1:00.47     125     1.

 

    Uhrecký Miroslav     92    UMB    50 m VS    31.41     310     3.

                                      50 m M     36.08     257     3.

                                      50 m Z     41.90     181     5.

                                      50 m P     41.36     269     2.

                                     100 m PP  1:21.64     278     2.

 

    Valovicsová Natália  95    UMB    50 m VS    57.17      75     5.

                                      50 m Z   1:13.17      51     4.

                                      50 m P   1:07.73      89     6.

 

    Volentier Lukáš      91    UMB    50 m VS    46.51      95    11.

                                      50 m Z     53.35      88    10.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: